ВІДКРИЛИ НАБІР НА ВСТУПНУ КАМПАНІЮ 2024
Litera Logo
Навчання в Словаччині, працюємо з 2002 року
Навчання в Словаччині

Опис спеціальності “Прикладна екологія та екологічні дослідження”, УКФ, Нітра

Навчання в Словаччині / Блог о Словакии / Освіта у Словаччині / Опис спеціальності «Прикладна екологія та екологічні дослідження», УКФ, Нітра
Категорії блогу: Без рубрикиВідео та вебінариЖиття у СловаччиніОсвіта у СловаччиніУніверситети Словаччини
Опис спеціальності “Прикладна екологія та екологічні дослідження”, УКФ, Нітра

Профіль випускника

На першому році навчання студенти набувають загальнотеоретичних знань, на основі яких поступово формують практичні та творчі знання на другому та третьому році навчання. Виходячи з профілю випускника, програма навчання дає йому можливість на першому році навчання здобути знання та навички з основних природничих дисциплін (геологія, геоморфологія, ґрунтознавство, математика та статистика, кліматологія та гідрологія, ботаніка та зоологія, біологія навколишнього середовища, основи ГІС, професійний ).

Потім використовувати ці знання на додаткових предметах, присвячених ландшафту на другому курсі (екосистеми Землі та Словаччини, біогеографія Землі та Словаччини, природний ландшафт Словаччини, обробка просторових даних, основи польових досліджень та методи наукової роботи).

Третій рік навчання присвячений прикладним екологічним та екологічним наукам, орієнтованим на екологічний моніторинг, оцінку впливу на довкілля, охорону природи та ландшафту, професійну практику та опрацювання теми випускної дисертації. Таким чином, студент набуває та розуміє основні теоретичні та практичні знання, терміни, принципи та теорії, пов’язані з охороною та використанням ландшафту, які можна узагальнити у наступних галузях: раціональне використання ландшафту та його ресурсів, охорона природи та ландшафту, екологія, екосистемні послуги та екологічні мережі, біологія довкілля, хімія та лабораторна практика, географія та геологія та інші.

У ході навчання він навчиться конкретизувати та ідентифікувати стан компонентів ландшафту та елементів контрольованої території, пропонувати основні принципи вирішення даного стану, здійснювати постійний моніторинг стану та змін компонентів навколишнього середовища та на основі отриманих даних якісно та кількісно оцінити цю територію та за допомогою відповідного законодавства запропонувати усунення можливих пошкоджень та їх наслідків.

Основні предмети

 • Введення у вивчення екології та екологічні дослідження
 • Основи геології
 • Основи ґрунтознавства
 • Основи ГІС для екологів
 • Екологія особин, популяцій та спільнот
 • Основи кліматології та гідрології
 • Основи ботаніки та дендрології
 • Основи геоморфології
 • Англійська для екологів
 • Основи зоології

Працевлаштування випускників

Випускники можуть працювати на всіх еколого-екологічно орієнтованих робочих місцях, в органах державного управління (управління охорони навколишнього середовища та природи, будівельні управління), в органах місцевого самоврядування, приватних компаніях та підприємствах тощо.

При цьому він здатний поєднати отримані теоретичні та практичні знання та навички з практикою та використовувати їх не тільки для потреб створення різних баз даних та інформаційних систем, але й для потреб пропаганди та освіти в галузі ландшафтного дизайну. захист та використання.

Статистика випускника магістратури цього факультету

Інформація є актуальною на 2021 – 2022 р.

 • Середня заробітна плата до вирахування податків: 874 євро
 • Відсоток безробітних: 0%
 • Необхідний час для пошуку постійної роботи: 8 днів