ВІДКРИЛИ НАБІР НА ВСТУПНУ КАМПАНІЮ 2024
Litera Logo
Навчання в Словаччині, працюємо з 2002 року
Навчання в Словаччині

Опис спеціальності “Екологія та захист біорізноманіття”, Технічний університет, Зволен

Навчання в Словаччині / Блог о Словакии / Освіта у Словаччині / Опис спеціальності «Екологія та захист біорізноманіття», Технічний університет, Зволен
Категорії блогу: Без рубрикиВідео та вебінариЖиття у СловаччиніОсвіта у СловаччиніУніверситети Словаччини
Опис спеціальності “Екологія та захист біорізноманіття”, Технічний університет, Зволен

Університет: Технічний університет у Зволені
Факультет: екології та навколишнього середовища
Спеціальність: Екологія та захист біорізноманіття

Опис програми – бакалаврат

Блоки навчальної програми «Екологія та захист біорізноманіття» засновані на основних знаннях у галузі навчання. Вони спрямовані на розвиток теоретичних та практичних дисциплін, пов’язаних з екологією та охороною природного середовища.

Випускник бакалаврату може аналізувати та вирішувати практичні завдання та проблеми охорони природи та біорізноманіття. Розбирається у питаннях взаємовідносин живих, неживих та антропогенних компонентів екосистем. Отримані знання про функціонування екосистем та ландшафтних систем він може застосувати під час вирішення актуальних проблем охорони та раціонального використання ландшафту.

Він здатний до інтерпретації та спілкування, вирішення більш простих завдань та розробки проектів розвитку з урахуванням потенціалу, несучої здатності та можливого навантаження ландшафту діяльністю людини, не порушуючи при цьому екосистеми, або влаштування країни.

Працевлаштування – бакалаврат

Випускник знайде роботу в природоохоронних організаціях, на нижніх рівнях управління органами державного управління, в органах місцевого самоврядування чи неурядових організаціях, які займаються охороною природи. У цих установах він застосовує на практиці основні екологічні принципи, інтегруючи отримані знання із широкої галузі загальної та прикладної екології, захисту біорізноманіття, природних ресурсів, ландшафту, а також із соціально-економічної сфери. В його основі лежить нова Стратегія ЄС щодо збереження біорізноманіття до 2020 року, ухвалена Європейською комісією у 2011 році.

Основні предмети, що вивчаються:

 • Загальна екологія
 • Геологія та геоморфологія
 • Систематична ботаніка
 • Метеорологія та кліматологія
 • Прикладна хімія довкілля
 • Зоологія
 • Грунтознавство
 • Генетика
 • Фітоценологія

Опис програми – Магістратура

Підрозділи переважно присвячені біорізноманіттю та його захисту у тісному зв’язку з ландшафтною екологією, агроекологією, міською екологією та екологією лісу. Далі йдуть підрозділи в галузі суспільної екології, ландшафтного та територіального планування, територіальної системи екологічної стійкості та питань територій, що охороняються. Додаткові блоки забезпечують знання випускника з економічної та правової основи, а також знання та навички із соціальної та етичної основи.

Випускник є експертом в галузі охорони біорізноманіття, природи, ландшафту та екосистем, догляду за територіями, що охороняються, сталого розвитку біосферних заповідників, національних парків і ландшафтних територій, що охороняються. Він володіє науковими методами дослідження територій, що охороняються, і може застосовувати на практиці наукові знання природничих, технічних і соціальних наук.

Він створює та очолює програми, спрямовані на моніторинг та наукове пізнання екологічних процесів на територіях, що охороняються, а також на моніторинг та дослідження взаємовідносин між людиною та природою. Він може творчо застосовувати наукові знання, вирішувати конфліктні ситуації між людиною та природою та перевіряти робочі гіпотези, пов’язані з екологічною стійкістю екосистем у мінливих екологічних та соціальних умовах.

На основі інтеграції знань природничих, технологічних і соціальних дисциплін випускник освоює системи управління екологією та охороною біорізноманіття та вирішує питання, пов’язані з керівництвом діяльністю людини на територіях, що охороняються, та активною охороною організмів, що знаходяться під загрозою зникнення, охороняються та рідкісні таксони. екосистеми.

Працевлаштування – магістратура

Випускник працює у відділах управління охорони ландшафту, у науково-дослідних установах, що займаються екологічним дослідженням ландшафту, у міжнародному співробітництві охоронюваних територій та в університетах, особливо природничих наук та сільського господарства.

Випускник надає професійні консультації приватним власникам земель на територіях, що охороняються, і координує активну турботу про природну спадщину. Він бере участь у моніторингу та дослідженні екосистем на територіях, що охороняються. Він здатний брати участь у створенні концептуальних документів, пов’язаних із стратегією захисту біорізноманіття, природи, ландшафту та навколишнього середовища. Координує діяльність неурядових організацій з охорони природи і ландшафту на територіях, що охороняються.

Статистика випускника цього факультету

Інформація є актуальною на 2021 – 2022 р.

 • Середня заробітна плата до вирахування податків: 874 євро
 • Відсоток безробітних: 11%